با دکور پاییزی امسال به پاییز جان ببخشید و خانه خود را با رنگ های پاییزی گرم کنید تا وقتی هوا سردتر می شود رنگ های پاییزی خانه شما را گرم و دل انگیز نمایند. اگر به دنبال تغییر دکوراسیون یا تازه کردن دکوراسیون موجود خود هستید، رنگ های پاییز را به خانه خود دعوت کنید. از درختان افرا قرمز آب نباتی، غروب های طلایی و برگ های قهوه ای رنگی الهام بگیرید و با بافت های طبیعی برای داشتن حسی دنج در پاییز و زمستان امسال استفاده کنید.

اتاق‌های خنک و سفید همگی در گرمای تابستان بسیار خوب هستند، اما وقتی مه سرد پاییزی دور قوزک پای شما حلقه می‌زند، وقت آن است که خانه خود را روشن کنید. پاییز طیفی از رنگ ها از زرد اخرایی روشن تا قرمزهای پررنگ را ارائه می دهد. اما زیاده روی نکنید – رنگ های پاییزی بهتر است به عنوان برجسته در پس زمینه ای خنثی یا برای تضاد با رنگ های تیره تر مانند سبز جنگلی یا آبی استفاده شوند.

پاییز اغلب زمانی است که می خواهیم از دنیای بیرون فرار کنیم. به جای اینکه خود را در گوشی هوشمند یا آی پد خود دفن کنید، از دنیای دیجیتال خارج شوید و یک پناهگاه بدون فناوری در اتاق خواب خود ایجاد کنید. برای شب‌های طولانی با روشن کردن چند شمع معطر و حلقه زدن با یک کتاب خوب، پناهگاه روحی خود را ایجاد کنید.
خانه خود را با رنگ های قرمز درخشان، زرد طلایی، نارنجی سوخته و قهوه ای پر رنگ پاییز پر کنید. این رنگ های سرزنده یا خنثی پاییزی بدون توجه به فصل، حال و هوای دنجی را ایجاد می کنند. با این ایده‌ها برای تزیین با رنگ‌های پاییزی، محیطی گرم و دلپذیر مرتبط با این فصل از سال ایجاد کنید.

رنگ‌های خنثی پاییزی

اتاق خواب اصلی با منسوجات خنثی، میزهای کنار تخت لوسیت، و دیوارهایی با پوشش چوبی
رنگ های خنثی غنی و رنگ های چوبی احساس گرم و آرامش بخش پاییز را تداعی می کند. این اتاق خواب با دیوارهای برجسته با چوب و تیرهای سقفی فضایی روستایی ایجاد می کند..
خاکستری متال روی تاج تخت ، قالیچه و سایر اکسسوریها برای کنتراست خنک ظاهر می‌شود،در حالی که بالش‌های خزدار و لایه‌های پارچه‌ها حس نرمی و راحتی پاییزی را به شما می‌دهند.

رنگ های برگ پاییزی

رنگهای مدرن سبز روشن و نارنجی

گونه های خاصی از درختان دارای برگ هایی هستند که به تدریج از سبز به زرد تغییر می کنند. آن سایه میانی زرد-سبز با نزدیک شدن هوای پاییزی به وجود میاید. در اینجا، نمونه دکور به خوبی با سبز خزه ای و نارنجی درخشان در یک گوشه غذاخوری رنگارنگ، هماهنگ می شود.

رنگ زرد خردلی در اتاق خواب

برای الهام از پالت رنگ پاییزی به تغییر رنگ برگ ها نگاه کنید. در این اتاق خواب، رنگ زرد طلایی برگ های افرا، دیوارها، ملافه ها، پرده ها و فرش را رنگ می کند. یک پتوی تک رنگ گرم و درخشان تکمیل کننده این دکور پاییزی است.

اینها رنگهای زردی هستند که طراحان داخلی دوست دارند از آنها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *